• Grey YouTube Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

בלומנטל ושות' בע"מ

קריית עתידים, בניין 4, ק. 12

ת.ד. 58003, ת"א 6158001
טלפון:  077-5354850
פקס:   077-5354860

 

info@blumenthalconsulting.co.il

צור קשר

© 2016 Blumenthal @ Co.

Designed by Best site

 
ירון בלומנטל

שותף מנהל וממייסדי החברה. אני מייעץ למנהלים ולחברות כבר קרוב לעשרים שנה. ברזומה שלי עבודה עם עשרות ארגונים מובילים ויש לי ניסיון רב בליווי של תהליכי שינוי ויישום אסטרטגיה. אני עסוק בלמידה מתמדת ומביא ללקוחות שלי את שיטות הניהול העדכניות והמתקדמות ביותר, המותאמות לאופי המשתנה של הסביבה העסקית.

בעבר עבדתי במספר משרדי ייעוץ, מקומיים ובינלאומיים, וכבן של עצמאי - הקמת חברת ייעוץ שלי הייתה הצעד המתבקש.

חובב ספרי מתח ותרמילאי עבר מושבע, שעם הגיל החליף את התרמיל במזוודה.

שותף וממייסדי החברה. אני מביא ניסיון ניהולי רב, לצד הבנה עסקית וארגונית רחבה. יש לי ניסיון מוכח בפיתוח תכניות עבודה וקביעת מסגרות יעילות לבקרתן והרבה ידע יישומי בכל הקשור לעולם מוקדי השרות.

עד לפני כמה שנים הייתי איש בנק לאומי ומילאתי מגוון רחב של תפקידים: מראש ענף או"ש, דרך מנהל סניף ועד למנכ"ל הבנק הישיר הראשון וראש האגף לבנקאות ישירה.

בזמני הפנוי, מגדל קקטוסים על מרפסת ביתי שבתל אביב.

מוקי אפורי
 
רועי ברטל

יועץ ארגוני ומנחה קבוצות, מלווה ארגונים בתהליכי ניהול שינוי, פיתוח וייעוץ למנהלים ומתמחה בשיפור מערכי שירות ומכירות.

למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות באוניברסיטת ת"א ואת הניסיון המעשי רכשתי כיועץ ומנהל בחברות ייעוץ מובילות. אני נהנה לעבוד עם מנהלים, לקחת חלק בתהליכי התפתחות אישית ומקצועית ולסייע בידם לתרגם את הלמידה לפעולות שמקדמות אותם בהשגת תוצאות.

אני תל אביבי שגר בגבעתיים, אב טרי ומאושר, ואם במקרה נשארה לי דקה פנויה... תמצאו אותי גולש בהרים או בים.

 
 
כרמית ברטוב

יועצת ארגונית, מנחה קבוצות ומאמנת עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנה. בשנים האחרונות מובילה, בין היתר, תהליכי שינוי ביצירת שותפויות בערים ורשויות בתחום החברתי חינוכי.

אני מאמינה ששינוי הוא הדבר הקבוע ביותר, ומלווה אנשים ומנהלים ליצור אותו בחייהם ובחיי העבודה שלהם לניצול מיטבי של כישוריהם. אני מביאה ניסיון והיכרות עם כלים ומתודות שיתופיות לניהול ועיצוב מערכות וליצירת חזון, ומאמינה שידע רב טמון בחוכמה הקולקטיבית של קבוצה, וכי זוהי אומנות ההנחיה.

חלק משמעותי מחיי הוא עולם התנועה והגוף. אני מנחה בשיטות מחול שונות, משלבת בין עולמות התוכן שלי בעבודה עם אנשים ומגלה שהשילוב מניב תוצאות מופלאות.

נועה דרור

יועצת ארגונית, מנחת קבוצות, מאמנת בגישה פסיכולוגית. מביאה רקע וניסיון עשיר של יותר מעשר שנים בפעילות הדרכה, פיתוח ארגוני וניהול משאבי אנוש בחברות עסקיות (תוך התמחות בחברות הייטק ישראליות ובינלאומיות, ביניהן אלווריון, RSA, נס טכנולוגיות, מרימדייה ועוד). 

מאמינה ביכולת למקסם כשרון ויכולת ניהולית של כל מנהל, ובתהליכי פיתוח ניהוליים ככלי מוכח להצלחת חברות עסקיות בעולם התחרותי של ימינו. נהנית כל פעם מחדש לגלות שלבעיות מורכבות יש לא מעט פתרונות פשוטים.

 
איתן רייך

אני בעל ניסיון עשיר בהנחיית תהליכי שינוי ודינמיקה קבוצתית. בעל הכשרה רחבה בחינוך, פתרון סכסוכים וניהול משא ומתן עם התמחות בחשיבה מערכתית ומורכבת.

את דרכי המקצועית התחלתי כמנחה סדנאות בנושאי חינוך לדמוקרטיה ופתרון סכסוכים. כתבתי תכניותנ חינוכיות לבתי ספר, תמכתי במורים ובצוותי חינוך אף לימדתי בבית ספר דמוקרטי בהוד השרון. סיימתי בהצטיינות תואר שני במנהל ומדיניות בחינוך באוניברסיטת תל אביב וכן תואר שני בפתרון סכסוכים וניהול מו"מ באוניברסיטת קולומביה בניו-יורק.

אני מאמין גדול בשינוי אמיתי מתוך שיתוף והכללה, מכיוון שהשינוי הוא הדבר הקבוע היחידי בחיינו.

 
 
חגי בן צבי

סטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית במסלול הארגוני, באוניברסיטה העברית בירושלים, עושה את הפרקטיקום שלי במשרד.

במהלך שבע שנות עבודתי בתפקידים מגוונים בתחומי השיקום והטיפול, פיתחתי הקשבה, תשומת לב לפרטים וחשיבה תהליכית, ולמדתי לחפש פתרונות יצירתיים תחת תנאים של משאבים מוגבלים. כפרקטיקן אני לוקח חלק בעבודת המשרד תחת הדרכתו הצמודה של ירון, ומעורב במגוון פרויקטים.

ירושלמי, נשוי לנועה, אב לשלושה חתולים וקונדיטור חובב.