top of page

אודותינו

מוקי וירון הקימו את בלומנטל ושות' בשנת 2010. ירון בדיוק סיים את תפקידו כמנהל הפיתוח העסקי של הי-גרופ בישראל ומוקי היה שנתיים לאחר פרישה מתפקידו כמנהל אגף בנקאות ישירה בבנק לאומי.

החזון היה להקים חברת ייעוץ עכשווית - זריזה וחכמה, שיודעת לשלב בצורה ייחודית בין האסטרטגי לארגוני ולספק פתרונות ארגוניים לאתגרים עסקיים. כיום החברה היא מהמובילות בישראל בתחום המורכבות בארגונים ובניהול בתנאי אי-וודאות.

פתרונות הייעוץ של החברה מתמקדים בשיפור יכולות הארגון להגיב בצורה אפקטיבית יותר למציאות המשתנה. בין אם בתכנית פיתוח מנהלים או בתהליך ייעוץ מערכתי ארוך טווח, העבודה שלנו מתבססת על גישות הייעוץ המתקדמות ביותר לצד תפיסות ניהול עדכניות וכלים חדשניים... ותמיד, אבל תמיד, בשיתוף פעולה מלא לעיצוב הפתרון עם הלקוח.

צוות היועצים הוותיק של החברה הוא שותף פעיל ומלא לעשייה הייעוצית וזמן רב מוקדש ללמידה משותפת ולהתמחות בכלים ובשיטות הייחודיות של החברה. 

הצוות שלנו

ירון בלומנטל

ירון בלומנטל

שותף מנהל וממייסדי החברה

אני מייעץ למנהלים ולחברות כבר יותר מעשרים שנה.

ברזומה שלי עבודה עם עשרות ארגונים מובילים ויש לי ניסיון רב בליווי של תהליכי שינוי ויישום אסטרטגיה. אני עסוק בלמידה מתמדת ומביא ללקוחות שלי את שיטות הניהול העדכניות והמתקדמות ביותר, המותאמות לאופי המשתנה של הסביבה העסקית. 

בעבר עבדתי במספר משרדי ייעוץ, מקומיים ובינלאומיים, וכבן של עצמאי - הקמת חברת ייעוץ שלי הייתה הצעד המתבקש.

חובב ספרי מתח ותרמילאי עבר מושבע, שעם הגיל החליף את התרמיל במזוודה.

ענת קפלון

ענת קפלון

יועצת ארגונית בכירה

פסיכולוגית ארגונית. מובילה תהליכי שינוי בארגונים ומלווה מנהלים, צוותים וקהילות. מתרגשת לפתח מנהיגות מתוך ראייה מערכתית, גם אם לעתים על סף הכאוס, תוך יצירת מרחבי חדשנות ומיינדסט ארגוני חדש. תלמידה נצחית של החיים, חובבת טבע (המערך הארגוני המושלם מכל), יופי אנושי, קפה והחלטות נועזות. מחזיקה מרחבי אי ודאות וציידת בהירות נלהבת.
אתי לישנקו

אתי לישנקו

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. מלווה מנהלים וצוותים בארגון להתפתחות ולמימוש הפוטנציאל האישי, הניהולי והעסקי. משלבת בעשייה כלים ועקרונות אותם אימצתי בתפקידי ניהול, מתחילת דרכי כמנהלת מוקד בגלובס ועד לתפקיד סמנכ״ל לקוחות בסטארט-אפ. מאמינה שהשקעה באנשים בארגון וטיוב תהליכים מהווים בסיס חיוני לצמיחה ושגשוג אישי וארגוני.  גרה בנס ציונה, "טוענת מצברים" בטיולי טבע עם בעלי וארבעת המופלאים שלי ועושה יוגה ללב ולנשמה.

מוקי אפורי

מוקי אפורי

שותף וממייסדי החברה

אני מביא ניסיון ניהולי רב, לצד הבנה עסקית וארגונית רחבה. 

יש לי ניסיון מוכח בפיתוח תכניות עבודה וקביעת מסגרות יעילות לבקרתן והרבה ידע יישומי בכל הקשור לעולם מוקדי השרות.

עד לפני כמה שנים הייתי איש בנק לאומי ומילאתי מגוון רחב של תפקידים: מראש ענף או"ש, דרך מנהל סניף ועד למנכ"ל הבנק הישיר הראשון וראש האגף לבנקאות ישירה.

בזמני הפנוי, מגדל קקטוסים על מרפסת ביתי שבתל אביב.

רועי ברטל

רועי ברטל

יועץ ארגוני ומנחה קבוצות

מלווה ארגונים בתהליכי ניהול שינוי, פיתוח וייעוץ למנהלים ומתמחה בשיפור מערכי שירות ומכירות. 

למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות באוניברסיטת ת"א ואת הניסיון המעשי רכשתי כיועץ ומנהל בחברות ייעוץ מובילות. אני נהנה לעבוד עם מנהלים, לקחת חלק בתהליכי התפתחות אישית ומקצועית ולסייע בידם לתרגם את הלמידה לפעולות שמקדמות אותם בהשגת תוצאות.

אני תל אביבי שגר בפתח-תקווה, אב מאושר לשני ילדים קטנים ואם במקרה נשארה לי דקה פנויה... תמצאו אותי גולש בהרים או בים.

איתן רייך

איתן רייך

בעל הכשרה בחינוך, פתרון סכסוכים וניהול מו"מ

אני מביא ניסיון עשיר בהנחיית תהליכי שינוי ודינמיקה קבוצתית עם התמחות בחשיבה מערכתית ומורכבת.

התחלתי כמנחה בנושאי חינוך לדמוקרטיה ופתרון סכסוכים. כתבתי תכניות חינוכיות לבתי ספר, תמכתי בצוותי חינוך ולימדתי בבית ספר דמוקרטי בהוד השרון. סיימתי בהצטיינות תואר שני במנהל ומדיניות בחינוך באוניברסיטת תל אביב ותואר שני בפתרון סכסוכים וניהול מו"מ באוניברסיטת קולומביה בניו-יורק.

אני מאמין בשינוי אמיתי מתוך שיתוף והכללה, מכיוון שהשינוי הוא הדבר הקבוע היחיד בעולמנו

הדר זיו קרן

הדר זיו קרן

יועצת ארגונית בכירה

מתמחה בתהליכי ייעוץ ופיתוח מנהלים וליווי תהליכי שינוי. 

התחלתי את דרכי לפני כעשור בחברות הייעוץ הגדולות, שם עסקתי בתרגום החלטות אסטרטגיות לעשייה יומיומית. אני מביאה איתי ניסיון ב'פיצוח' תהליכי רוחב ארגוניים והתאמתם לצרכי הארגון, ונהנית במיוחד לייצר בהירות במקומות שבהם התמונה מורכבת. 

תל אביבית מושבעת, מכורה לקפה ובעלת יכולת מיוחדת להתאים GIF להודעה.

רויטל גולדופט

רויטל גולדופט

יועצת ארגונית ומומחית למנטורינג

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. מתמחה בעבודה עם מנהלים ממגוון ארגונים וכן בעולמות תוכן של מנטורינג - בתוך ומחוץ לארגונים. התחלתי את דרכי בתחום הפרסום והשיווק ולאחר תואר שני עשיתי הסבה לייעוץ ארגוני מתוך הבנה שללא המשאב האנושי ארגון הוא חסר משמעות. תל אביבית מלידה, דתל"שית שעדיין מחוברת לדת, דוברת אנגלית רהוטה וגם פרסית.

bottom of page