בניית רזיליינס ארגוני בתקופה של כאוס ואי-וודאות 

אנחנו עדיין בעין הסערה של משבר הקורונה, אבל הזמן עושה את שלו ותחושת הכאוס מתחילה להתפוגג כשהמציאות מתחילה לקבל צורה ושיטות עבודה ודרכי התארגנות מתחילות להתהוות. יחד עם זאת, עדיין קשה לדעת אם זו התחלת הסוף או המשך ההתחלה.

הגם שעדיין אין תשובות ברורות לדרך ההתנהלות 'הנכונה' בתקופה זו ולא קיימות בנמצא הוראות הפעלה (בסט-פרקטיס) להיאחז בהן, מנהלים יכולים וצריכים לנסות לעשות סדר במורכבות כדי להצליח לזהות את הפרדיגמות החדשות שמגיחות מתוך הכאוס על מנת לקבל החלטות אופרטיביות להמשך.

במפגש נציג מודלים מעולם הניהול במורכבות, בהם נשתמש כבסיס רעיוני להמשגה ולמסגור של המציאות המתהווה ונתמקד בפרקטיקה לחיזוק רזיליינס ארגוני, בדגש על יכולת הארגון להתמודד עם הזעזוע שהביאה הקורונה ועל עיצוב דרכי התנהלות מותאמות לעמידה מוצלחת באתגרי הטווח הארוך.

למי מיועד המפגש? המפגש מיועד למנהלי/ות מש"א ופיתוח ארגוני ומטרתו להעשיר את ארגז הכלים והתפיסות כבסיס לעבודה הפנים ארגונית מול מנהלים בתקופה מורכבת זו.

מתי ואיפה? המפגש יתקיים בזום (איך לא...?) לטובת הנוכחות והגמישות, אנחנו מציעים שני מועדים שונים. מוזמנ/ת להירשם למועד שנוח עבורך

חיזוק רזיליינס ארגוני בתקופה של כאוס ואי-ודאות - אופציה 2
Zoom Meeting
חיזוק רזיליינס ארגוני בתקופה של כאוס ואי-ודאות - אופציה 1
Zoom Meeting