שמחים להזמין אותך לכנס השנתי השביעי שלנו

 

עברה שנה מאז הצגנו את תכנית פיתוח המנהלים שלנו, המבוססת על עקרונות חדשניים לניהול ועל כלים אפקטיביים ומעט שונים מהמקובל. שנה בה פיתחנו ושכללנו את הפורמט ולמדנו והתנסנו בעוד דרכים חדשות לפיתוח מנהלים בעולם תזזיתי. בכנס נציג תובנות יישומיות מהעבודה שלנו ונביא לכם רעיונות חדשניים ויצירתיים לעיצוב וביצוע של תכניות פיתוח מנהלים.

תוכנית הכנס

אתגרים ניהוליים והשפעתם על תפקיד ניהול משאבי אנוש. אילה דגן, Waze & Google IL HRBP

העולם המשתנה מזמן אתגרים רבים למנהלים שלנו. דרך הצגת המקרה של Waze, כחברה בצמיחה מואצת, תדבר אילה על שני אתגרים מרכזיים עמם מתמודדים מנהלים ותציג את תפיסת תפקיד משאבי אנוש הנגזרת מהם.

פרקטיקות עכשוויות בעיצוב תכניות פיתוח מנהלים. ירון בלומנטל, שותף מנהל בלומנטל ושות'.

פיתוח אפקטיבי של מנהלים בסביבה מורכבת הוא עדיין אחד האתגרים המרכזיים של אנשי מש"א ופיתוח ארגוני. ירון יציג עקרונות עכשוויים לעיצוב תכנית פיתוח מנהלים ויביא דוגמאות לכך מהארץ ומהעולם.

חישוב עתידים מחדש - כלי ניווט בעולם מורכב. איתן רייך, יועץ ארגוני בלומנטל ושות'.  

אי-הוודאות היא אינהרנטית לעבודת המנהל, זו כבר מזמן עובדה קיימת. במסגרת המחשת היכולות שלנו לעבוד עם מנהלים בסביבה מורכבת, יציג איתן כלי פשוט לתכנון עתידים המאפשר למנהל 'לחזות' ארבעה תרחישים עתידיים אפשריים ולצמצם בהתאם את רמת אי-הוודאות עמה הוא מתמודד.

storytelling ככלי עבודה עם מנהלים. כרמית ברטוב, יועצת ארגונית בלומנטל ושות'.

בעולם בו אין 'מתכונים' להצלחה וכל סיטואציה ניתנת למגוון של פרשנויות, סיפורים הם כלי עוצמתי לחשיפה של נרטיבים (סמויים) היוצרים בהירות בעולם מורכב. במסגרת המחשת היכולות שלנו לעבוד עם מנהלים בסביבה מורכבת, תציג כרמית את עיקרי הטכניקה של storytelling ותביא דוגמאות מהשטח מתוך עבודה עם מנהלים.

הכנס הוא ללא עלות, אך מחייב הרשמה מוקדמת. מספר המקומות מוגבל.

הכנס יתקיים ב-21/3/17 בין השעות 9:00-13:00 במרכז העסקים קריפטון, הכפר הירוק

להרשמה לכנס, נא להשאיר פרטים: